ÖDÜL TÖRENİ
2016/2017 Eğitim ve Öğretim yılı 1. dönem Karne töreni; İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan KABUKÇU ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Ahmet DÖNMEZ, öğretmenler, veliler ve öğrencilerin katılımıyla okul bahçemizde gerçekleştirildi.Törende çeşitli yarışmalarda il çapında dereceye giren, TEOG da başarılı olan ve şubeler bazında ilk üçe giren öğrencilerimize ödülleri verildi.
ÖDÜL ALANLARIN LİSTESİ
1. 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MÜNASEBETİYLE DÜZENLENEN ŞİİR YARIŞMASINDA İL 1. Sİ SUDENAZ ERGENAY
2.MÜNAZARA YARIŞMASI İL 3. LÜĞÜ :Sudenaz ERGENAY, Asiye KORKMAZ, Saadet Sena KARAKAYA, Gülender Sude KARAKAYA, Mehmet DAL, Ali Samet KARABUĞA
3.CUMHURİYET BAYRAMI Cumhuriyet ve Demokrasi konulu ŞİİR YARIŞMASI İLÇE 2. si SILA SALİHA SAYGÜL
4.CUMHURİYET BAYRAMI KOŞU İLÇE 2. si Halil ÇAYLI,
İLÇE 3. sü Serhat TURHAN
5.CUMHURİYET BAYRAMI KOŞU İLÇE 1. si Şeyma TURHAN,
İLÇE 2. si Zehra ÇOBAN
İLÇE 3. sü Saadet Sena KARAKAYA
İLÇE 4. sü Gülender Sude KARAKAYA
6.CUMHURİYET KUPASI, 10 KASIM ATATÜRK KOŞUSU, BÜYÜK ATATÜRK KOŞUSU YILDIZ KIZ KROS TAKIM İL 1. liği : Şeyma TURHAN, Zehra ÇOBAN, S. Sena KARAKAYA,G. Sude KARAKAYA
7.Okul Sporları Yıldız KIz Kros Takım İL 2. liği
8.Cumhuriyet Kupası, 10 Kasım Atatürk Koşusu, Büyük Atatürk Koşusu, Okul Sporları KÜÇÜK KIZ KROS TAKIM İL 1. liği: Emine KOBAŞ, Şeyma ÇOBAN, Sıdıka KOBAŞ, Pınar TURHAN
9.YUKARIDAK KROS YARIŞMALARINDA BİREYSEL İL 1. liği : Şeyma TURHAN
İL 2. liği : Zehra ÇOBAN
10.Cumhuriyet Kupası Kros Küçük Kız Bireysel İL. 2. liği :Emine KOBAŞ
10 Kasım Atatürk Koşusu Küçük Kız İL 1. liği : Emine KOBAŞ
Büyük Atatürk Koşusu Küçük Kız İL 2. liği Şeyma ÇOBAN
İL 3. lüğü Emine KOBAŞ
Okul Sporları Kros Küçük Kız İL 2. liği Emine KOBAŞ
İL 3. lüğü Şeyma ÇOBAN
TEOGDA 34 ÖĞRENCİMİZDEN 7 TANESİ 10 YANLIŞ VE ALTINDA YAPANLAR ÖDÜLLENDİRİLMİŞTİR.
5/A SINIFI :1.PINAR TURHAN, 2.MUHAMMET EMİN KARAKOŞLU, 3.İLKEM ARMAĞAN
5/B SINIFI:1.EMİNE KOBAŞ, 2.EMRE FADIL SELEN, 3.HASAN TUŞ
6/A SINIFI: 1.SUDENAZ KILIÇ, 2.AYSEL EĞDİR, 3.MERVE BOYBAŞI
6/B SINIFI:1.SILA SALİHA SAYGÜL, 2.BETÜL GEMİ, 3.SÜMEYYE KARAKOŞLU
7/A SINIFI : 1.SUDENAZ ERGENAY, 2.SAADET SENA KARAKAYA, 3.GÜLENDER SUDE KARAKAYA
8/A SINIFI: 1.ELİF SAMANCI, 2.SUDE ARSLAN, 3.MUSTAFA TURHAN
8/B SINIFI: 1.FURKAN ÇOBAN, 2.SULTAN YİĞİT,3. CEYDA TONKUL
ÖĞRENCİLERİMİZE ÖĞRETMENLERİMİZE EMEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ.